Asmalı Bahçe Şehir’de, Bahçeli Bir Ev Sahibi Olmayı Hayalden Gerçeğe Dönüştüren Kampanya

Asmalı Bahçe Şehir’de, Bahçeli Bir Ev Sahibi Olmayı Hayalden Gerçeğe Dönüştüren Kampanya
Dekar Gayrimenkul’un Demiröz grup ortaklığı ile inşa ettiği ve bugüne kadar hayata geçirdiği en büyük bahçeli konut projesi “Asmalı Bahçe Şehir ’de, 690 bin TL’den başlayan fiyatlarla hemen teslim bahçeli evlere kira öder gibi sahip olunabilecek.

Bahçeli bir ev sahibi olmayı hayalden gerçeğe dönüştüren Asmalı Bahçe Şehir projesinde yeni bir kampanya başladı.

Projede hemen teslim ve tapusu alınabilecek bahçeli evlere projeye özel T. İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası’ndan 120 ay %0,99 faiz oranı ile kredi kullanılabilecek. Yine aynı kampanya kapsamında şirket bünyesinde vadeli ödeme yapmak isteyenlere de vade farksız 30 aya kadar senet yapılabilecek.

Bahçeşehir’de, 91 bin metrekare büyüklüğünde bir arazide, 600 milyon TL yatırım ile hayata geçirilen projede, 499 adet konut ve 48 adet ticari ünite yer alıyor.

İlk etap teslimlerinin tamamlandığı projede yer alan 499 konutun 443 adedi bahçeli ev, 56 adedi ise 1 apartman bloğunda bulunan apartman daireleri olacak. Asmalı Bahçe Şehir, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle brüt 93 m²’den 214 m²’ye kadar alternatifli dubleks ve tek katlı konutların olduğu az katlı binalar ile birbirinden farklı alternatifler sunuyor. Asmalı Bahçe Şehir’deki bahçeli evlerin de 30 m² ile 300 m² arasında değişen bahçeleri bulunuyor.

Yeni Bir Hayata Adım

Asmalı Bahçe Şehir projesinde konut sahibi olan kişiler bahçeli bir hayatın yanı sıra birbirinden farklı imkanlar sunan sosyal hayatı ile de yeni bir hayata adım atıyorlar. Projenin içerisinde 4 futbol sahası büyüklüğünde bir açık park alanı bulunuyor.

Bu park alanı içinde yürüyüş ve bisiklet yolları, 2 adet çocuk oyun parkı, bir adet manzaraya hâkim seyir tepesi, 2 adet tenis kortu, 1 adet basketbol/voleybol sahası, 1 adet futbol sahası, evcil hayvan gezdirme parkuru ve 1 adet de yetişkinler için aletli spor alanı yer alıyor.

Projede apartman bloğunun giriş katında bulunan 1.800 metrekarelik bir kapalı sosyal tesisinde 1 açık 1 kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, fitness salonu, mini kulüp ve kafe yer alacak. Diğer bir havuz bölgesinde ise yarı olimpik bir açık yüzme havuzu daha bulunacak. Alışveriş ihtiyaçlarını en üst düzeyde gidermek amacıyla ise proje içerisinde 400 metre uzunluğunda 48 adet dükkândan oluşan bir alışveriş caddesi yerini alacak.

Projenin ilk etap teslimleri Eylül 2018’de tamamlandı, 2.etabın ise ocak 2019’da teslim edilmesi öngörülüyor.