Misyon

Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş. gayrimenkul geliştirme konusundaki uzmanlığıyla sektörde öncü olacak projeler üzerinde çalışmaktadır. Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş.’nin ana firma olarak stratejilerine uygun bağlı ortaklıkları bulunmaktadır. Dekar DK Konut A.Ş. ve Dekar Gayrimenkul A.Ş. adlı iki adet şirketin bağlı ortaklığıyla, şirket hedefleri doğrultusunda projeler geliştirmektedir.

Dekar Yapı’nın misyonu: Sahip olduğu tecrübeli ve nitelikli iş gücünü daha da geliştirip, çağdaş ve kurumsal bir yapı oluşturarak sektörün öncü şirketlerinden olmak; Türkiye’de ve yurtdışında işyeri, alışveriş merkezi, konut ve bu gibi gayrimenkulleri geliştirmek, planlamak, projelendirmek, inşa etmek veya ettirmek ve müşterilerinin kullanımına sunmak için gerekli organizasyonları yapmaktır.

Strateji

Dekar Yapı’nın stratejisi: Öncelikle insan odaklı olarak çalışmalarını sürdürmek, sektördeki gelişmeleri Türkiye ve Dünya ölçeğinde takip etmek, Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancı yatırımcılarla ortaklık dâhil her türlü işbirliği olanaklarını değerlendirmek, Türkiye’de arazi veya fon sahibi yatırımcılarla ortaklıklar tesis etmek, ürettiği gayrimenkullerde hiçbir zaman kaliteden ödün vermemek, proje ortaklarının, müşterilerin ve çalışanlarının memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, kültürün ve çevrenin korunması için azami çabayı göstermek, gayrimenkul sektörünün gelişimi, örgütlenmesi ve daha iyi hizmet sunabilmesi için yapılacak çalışmalara katkı sağlamak, yatırımcılarla birlikte arsalar satın almak ve projeler geliştirmek, çalışanlarına, müşterilerine, ortaklarına ve tüm proje paydaşlarına daima dürüst davranmak, mimari değerleri korumak ve yenilerinin yapılmasına destek vermek.