Grup Şirketleri

Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş., gayrimenkul geliştirme konusundaki derin uzmanlığıyla yenilikçi projeler üretmek üzere hayat buldu. Sektöre değişim kazandıran inovatif ve özgün binalar inşa ederek, özellikle bahçeli ev alanında Türkiye’de öncü gayrimenkul geliştirme şirketi konumuna geldi. Dekar, ulaşılabilir bahçeli evler üretme vizyonuyla İstanbul’un birçok bölgesinde binlerce bahçeli konut üretmiş ve üretmeye devam etmektedir. İstanbul Bahçeşehir’de Günışığı Evleri, İstanbul Çengelköy’de Bahçeli Vadi, İstanbul Beylikdüzü’nde Dekar Asmalı Hayat ve İstanbul Çekmeköy’deki Dekar Kıyıbahçe projelerinin tamamı fonksiyonel bir estetik anlayışla tasarlanmıştır. İnşaası devam eden İstanbul Sarıyer’deki Dekar Uskumruköy, Dekar Zekeriyaköy ve Bahçeşehir’deki Dekar Şehirbahçe projeleriyle de yine yüzlerce aileyi bahçeli ev sahibi yapma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

2011 yılında Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş. ile bağlı ortaklık olarak kurulan Dekar DK Konut A.Ş.’nin gerçekleştirdiği projeler arasında İstanbul Bahçeşehir’de yer alan Asmalı Evler, Dekar Asmalı Sokaklar ve Dekar Asmalı Bahçeler bulunmaktadır. Çok yakında İstanbul-Kemerburgaz’da yepyeni bir konut projesine başlanması planlanmaktadır.

İnşaat sektöründe yine öncü ve fark yaratan işler yapmak için kurulan Dekar Gayrimenkul A.Ş., Demiröz Grup ortaklığı ile İstanbul Bahçeşehir’de bölgenin en büyük bahçeli ev projesi Asmalı Bahçe Şehir projesini hayata geçirmektedir.