Asmalı Evler’in 1. Etabı Sahiplerine Teslim Edildi

Asmalı Evler’in 1. Etabı Sahiplerine Teslim Edildi
“Her eve bir bahçe” anlayışıyla Dekar DK tarafından Bahçeşehir’de inşa edilen Asmalı Evler Projesi’nin 64 bahçeli evden oluşan 1. Etabı sahiplerine teslim edildi.

“Her eve bir bahçe” anlayışıyla Dekar DK tarafından Bahçeşehir’de inşa edilen Asmalı Evler Projesi’nin 64 bahçeli evden oluşan 1. Etabı sahiplerine teslim edildi. Projenin 2. ve 3. etabında ise sınırlı sayıda bahçeli ev kaldı. 1. etabın ev sahiplerine teslimi ile Asmalı Evler’de yaşam başlıyor. Projenin 2. ve 3. etaplarında sınırlı sayıda kalan evlerin satışları sürüyor.

Bahçeli bir hayata adım atmak isteyen aileler için Dekar DK tarafından tasarlanan Asmalı Evler projesi her evin 40 m2 ile 300 m2 arasında değişen bahçelere sahip olması ile dikkat çekiyor. Toplam 55 bin m2 arsa alanı içerisine inşa edilen Asmalı Evler, konutlara özel bahçeler, yarı olimpik yüzme havuzu, kafe ve fitness salonunun yer aldığı sosyal tesis, kapalı ve açık otoparklar, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları ile betonun değil yeşilin hakim olduğu bir hayat sunuyor. 134 m2 ile 180 m2 arasında brüt alanlı dokuz farklı ev tipinden oluşan Asmalı Evler’in 58 evden oluşan 2. etabı Haziran 2013’te, 48 evden oluşan 3. etabı ise Ekim 2013’te teslim edilecek.