Dekar Yapı, “Dekar Dönüşüm İstanbul” İle İstanbul’u Yeniden İnşa Edecek

Dekar Yapı, “Dekar Dönüşüm İstanbul” İle İstanbul’u Yeniden İnşa Edecek
Ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev projeleri geliştirme konusunda gayrimenkul sektörünün öncü markası Dekar Yapı, kurduğu yeni şirket “Dekar Dönüşüm İstanbul” ile şehirdeki deprem riski sebebiyle yıkılma tehlikesi bulunan, mevcut eski binaları yeniden inşa ediyor.

Gayrimenkul geliştirme konusundaki uzmanlığıyla, yenilikçi projeler üretmek üzere 2007 yılında  faaliyetlerine başlayan Dekar Yapı, yeni girişimi Dekar Dönüşüm İstanbul ile sektörde bugüne kadar yapılmamış bir şekilde dönüşüm projelerine imza atacak. Dekar Dönüşüm İstanbul, binaların yenilenmesi için en uygun fiyat ile en yüksek kaliteyi bir arada sunmayı hedefliyor.

Deprem yönetmeliği gereğince 1998 yılı ve öncesinde yapılan tüm binaların deprem riski bulunması ve mevcut binaların eskimesi sebebiyle İstanbul’da 2023 yılına kadar 300 bin binanın yeniden inşa edilmesi gerekiyor. Sorumluluk bilincinde olan bir  gayrimenkul şirketi olarak Dekar Yapı, İstanbul’un hak ettiği kalitede ve görünümde binalara kavuşması için taşın altına elini koyarak şehrin her köşesinde dönüşüm projeleri gerçekleştirecek.

Kurulduğu günden bugüne binlerce kişiyi hayallerinin eviyle buluşturan Dekar Yapı, günlük yaşama değer katan nitelikli yapıları ve detaydan bütüne uzanan yüksek kalite anlayışıyla geliştirdiği akıllı çözümler ile binasını yenilemek isteyenlere her türlü kolaylığı sunacak.