Dekar Yapı’nın Bahçeşehir’deki son bahçeli ev projesi Asmalı Bahçe Şehir’de satışlar tamamlandı

Asmalı Bahçe Şehir Projesi Beşinci Etabı Sahiplerine Teslim Edildi

Ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev projeleri geliştirme konusunda gayrimenkul sektörünün öncü markası Dekar Yapı, Bahçeşehir’deki beşinci projesi Asmalı Bahçe Şehir’in satışlarını tamamladı.

 

Dekar Demiröz Ortaklığı tarafından İstanbul’un bahçeli yaşamıyla öne çıkan bölgelerinden Bahçeşehir’de inşa edilen Asmalı Bahçe Şehir projesinde 499 konutun hepsinin satışları tamamlandı. Doğayla iç içe 91 bin m² alan üzerinde hayata geçirilen Asmalı Bahçe Şehir’de son etap teslimleri Mart ayı içerisinde yapılacak.

Asmalı Bahçe Şehir’e Komşu Yeni Proje

Bahçeli ve az katlı yaşamın önemini fark eden herkesin yoğun ilgi gösterdiği Dekar Yapı, imza projelerine bir yenisi daha ekliyor. Asmalı Bahçe Şehir projesine çok yakın bir bölgede konumlanacak yeni proje, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle 177 adet konuttan oluşacak. Ulaşım kolaylığı, çok yakında faaliyete geçecek metrosu, havaalanına yakınlığı ve önemli karayollarının kesişiminde bulunmasıyla her geçen gün değeri artan Bahçeşehir’de bahçeli yaşamın kapılarını aralayan Dekar Yapı, alternatifli dubleks ve tek katlı konutların olduğu binalar ile birbirinden farklı alternatifler sunacak.

İstanbul’da bahçeli ev sahibi olmayı hayalden gerçeğe dönüştüren Dekar Yapı, yeni projesine ilişkin detayları yakın zamanda kamuoyu ile paylaşacak.