Dekar’dan İstanbul’da Bahçeli Ev Hayali Kuranlara Yeni Proje: “Dekar Asmalı Sokaklar”

Dekar’dan İstanbul’da Bahçeli Ev Hayali Kuranlara Yeni Proje: “Dekar Asmalı Sokaklar”
İstanbul’da bahçeli ev özlemi çekenler için “Her Eve Bir Bahçe” konseptiyle projelerini hayata geçiren Dekar DK, Bahçeşehir’de yapımına başladığı “Dekar Asmalı Sokaklar” ile bahçeli yaşamın yanı sıra birçok “ilk”leri de bir arada sunuyor.

Dekar DK, Bahçeşehir’de 22 blokta toplam 100 bahçeli evden oluşan yeni projesi Dekar Asmalı Sokaklar’da içinde yemyeşil bahçeler olan hayat hikayelerine imza atıyor. Her evin kendine ait 36 m² ile 220 m² arasında değişen bahçeleri olan Dekar Asmalı Sokaklar, dört farklı tipte 2+1 ya da 3+1 bahçeli ev seçenekleri ile şehrin içinde bahçeli bir yaşam hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Bahçeli bir evde, güzel bir yaşam hikayesi….

Dekar DK  Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu,  ailelerin hep bahçeli bir ev hayali kurduğunu, bahçeli eve talebin yüksek fakat arzın az olduğunu belirtiyor. Dekar DK olarak bahçeli evin lüks değil ulaşılabilir olması için çalıştıklarını ve bu nedenle projelerine ilginin yüksek olduğunu söyleyen Salih Kuzu, “Bahçeli ev aslında sanıldığı gibi yüksek fiyatlara satılmak ve  lüks olmak zorunda değildir. Doğru  lokasyonlarda doğru projelendirme ile inşa  edilen bahçeli evlerimize çok büyük ilgi var ve bu da bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor‘’ dedi.

İstanbul’da kentleşmenin en düzenli olduğu bölgelerden biri olan ödüllü uydu kent Bahçeşehir’de, bahçeli ev konseptini sürdüreceklerini belirten Salih Kuzu, kişi başına düşen yeşil  alanın en yüksek olduğu yerleşim alanlarından biri olarak da dikkat çeken bölgede, seçkin eğitim kurumlarının varlığı ve  her türlü ihtiyaca cevap veren alışveriş merkezlerinin bulunmasının da Dekar Asmalı Sokaklar’a ilgiyi artıracağını söyledi.

Bir bahçe ile hayata katılan binbir keyif…

Dekar Asmalı Sokaklar’da  kapıyı her açtığınızda çimlerle kucaklaşmanın keyfini, doğayla içiçe yaşamanın getireceği sağlıklı hayatı yaşayacak; çocuklarınız,  aileniz ve sevdikleriniz için site içerisinde hiç araç bulunmayışının verdiği güven ve konforu deneyimleyeceksiniz.

Doğanın içinde, evinize en yakın yerde yürüyüş ve spor yapmanın, bisiklete binmenin keyfini yaşayacak, çocuklarınızı özlemle anılan mahalle kültürü içinde yetiştirmenin  gururunu yaşayacaksınız.

Dekar Asmalı Sokaklar ile ulaşılabilir bahçeli yaşam

Büyük giderlerle değil, bütçeye uygun koşullarda bahçeli bir yaşam olanağı sunulan Dekar Asmalı Sokaklar’da zamanın arkasından koşmak yerine şehrin dinamizmini de doğa ile iç içe yaşayacak ve yaşadığınız her andan keyif alacaksınız.  Güne huzurla uyanacağınız sabahlarda ayaklarınızı çimlerle buluşturabilir, öğle kahvenizi bahçenizde keyifle içebilir, akşam da hamakta uzanıp yıldızları seyredebilirsiniz.

Bahçeşehir’de hayatı dilediğiniz gibi yaşarsınız….

Dekar Asmalı Sokaklar’da şehir hayatı sizi yormadan, gününüzün nasıl geçeceği ile ilgili kararı siz verirsiniz. Dilediğinizde tenis kortunda raket sallar, dilediğinizde basket sahasında üçlük atarsınız ya da  güneşten faydalanarak havuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca çok amaçlı spor salonlarında spor yapabilir, aileniz ve dostlarınızla size ait olan kafede kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz…