Dekar Yapı YKB Salih Kuzu’nun Memleketi Denizli’de Yenilediği Mehmet Akif Ersoy İlkokul ve Ortaokulu Törenle Eğitime Açıldı
Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, Denizli’de 49 yıl önce eğitim gördüğü Mehmet Ali Akif Ersoy İlkokul ve Ortaokulu’nu yeniledi.

Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, Denizli’de 49 yıl önce eğitim gördüğü Mehmet Ali Akif Ersoy İlkokul ve Ortaokulu’nu yeniledi. Ana bina yenilemesi, ek derslik ve çok amaçlı salon yapım çalışmaları tamamlanan okul, Denizli Valisi Hasan Karahan’ın katıldığı törenle eğitime açıldı.

Salih Kuzu, Dekar Yapı olarak bugüne kadar kazandıklarını her zaman ülkeye fayda sağlayacak yatırımlar için kullanmaya özen gösterdiklerini belirterek, “Bu çerçevede; vefa borcu saydığım, hayatımın en güzel günlerini geçirdiğim ve 49 yıl önce mezun olduğum Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ve Ortaokulu’nun yenileme çalışmalarını tamamlamış olmanın mutluluk ve gururunu taşıyorum. Bu okuldan gelecekte ülkemize hayırlı hizmetler verecek başarılı öğrenciler çıkacağını biliyorum.” dedi.