“Dekar Asmalı Bahçeler”de Beklenen Kampanya

“Dekar Asmalı Bahçeler”de Beklenen Kampanya
Dekar DK tarafından Bahçeşehir’de inşa edilen Dekar Asmalı Bahçeler’de yeni bir satış kampanyası başlatıldı.

Dekar DK tarafından Bahçeşehir’de inşa edilen Dekar Asmalı Bahçeler’de yeni bir satış kampanyası başlatıldı.  Kampanya kapsamında yüzde 5 peşinat ödemesi ve banka kredisini taşındıktan sonra ödemeye başlama fırsatı sunuluyor.

Planlı kentleşmenin İstanbul’daki simgesi olan Bahçeşehir’de, 50 bin metrekarelik alan üzerinde 3 etaptan oluşan Dekar Asmalı Bahçeler,  ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli evi hayalden gerçeğe dönüştürüyor. 1. etap satışlarını tamamlayan, 2. etap satışlarına devam edilen Dekar Asmalı Bahçeler’de yepyeni bir ödeme kampanyası başlatıldı.

Yeni kampanyada satış sırasında yüzde 5 peşinat ödemesinin ardından peşinatın geri kalan %20’lik kısmı teslime kadar vadesiz bölünüyor. Ayrıca kampanya konut kredisini de taşındıktan sonra ödeme fırsatı sunuyor. Anlaşmalı bankalar Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası’nın özel proje konut kredileri kapsamındaki kampanya çok ilgi görüyor.

Tek kat ya da dubleks olarak brüt 119 ile 188 metrekare aralığında tasarlanan bahçeli evlerin metrekare fiyatları da 3.700 TL ile 4.800 TL arasında değişiyor. Toplamda 228 bahçeli evden oluşan Dekar Asmalı Bahçeler projesinde 2+1’den 5+1’e kadar 8 farklı büyüklükte ev bulunuyor. Yaşam ve sosyal alanların kusursuz bir uyumla tasarlandığı projede, her evin 30 ile 300 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor.

Türk mimarisine özgü çizgiler

Dekar Asmalı Bahçeler’de evlerin dış cepheleri Türk mimarisinin karakteristik özelliklerini yansıtıyor. Yaşama ayrı bir renk ve kalite katacak olan ahşap cumbalı evlerin sakinleri hem modern zamanı yaşayacak hem de geleneksel dokuyu deneyimleyecek.

Ev sahiplerinin açık havadan mümkün olduğu kadar çok faydalanabilmesi için Dekar Asmalı Bahçeler’de 23 bin metrekarelik bir park alanı yer alıyor. Bu eşsiz park alanında tenis kortları, basketbol sahaları, yürüyüş parkurları, bisiklet yolları, futbol sahası, çocuk oyun parkları ve bir adet seyir terası bulunuyor.