Dekar Kıyıbahçe’de İkinci Etap Teslimleri Tam Zamanında Başladı

Dekar Kıyıbahçe’de İkinci Etap Teslimleri Tam Zamanında Başladı

Ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev projeleri geliştirme konusunda gayrimenkul sektörünün öncü markası Dekar Yapı, Çekmeköy Ömerli’deki projesi Dekar Kıyıbahçe’de ikinci etap teslimlerine başladı.

Dekar Yapı tarafından İstanbul’un en yeşil bölgelerinden biri olan Çekmeköy-Ömerli’de inşa edilen Dekar Kıyıbahçe projesinin ikinci etap teslimlerine başlandı. Dekar Kıyıbahçe ikinci etap, ülkede yaşanan zorluklara rağmen tüm Dekar projeleri gibi tam zamanında teslim ediliyor. Teslimi Mayıs ve Ağustos aylarında yapılacak 3. ve 4. etapta ise az sayıdaki bahçeli evler sahiplerini bekliyor.

Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, teslim sürelerindeki özene dikkat çekerek “Dekar Yapı olarak bugüne dek gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde teslimlerimizi taahhüt ettiğimiz  zamanda gerçekleştirmeye özen gösterdik. Dünyayı etkisi altına alan küresel salgın ile mücadelemiz sürerken dahi, iş güvenliğine dair tüm önlemlerimizi en üst seviyede tutarak ikinci etap teslimlerimizi de ev sahiplerimize verdiğimiz sözün arkasında durarak zamanında yapabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Dekar Kıyıbahçe Yeşillikler İçerisinde Yaşam Vadediyor 

Doğayla iç içe, az katlı yaşamın önemini fark eden herkesin yoğun ilgi gösterdiği projede, 84 ayrı blokta toplam 244 adet bahçeli dubleks ev bulunuyor. Dekar Kıyıbahçe’de evler, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle brüt 141 m² ve 200 m² arasında değişiyor.  Tüm evlerin 40 m² ile 200 m² arasında değişen bahçeleri ve gölete kıyısı bulunuyor.

Dekar Kıyıbahçe projesinden konut sahibi olanlar bahçeli bir hayatın yanı sıra birbirinden farklı imkanlar sunan sosyal hayatı ile de buluşacaklar. Projenin içerisinde yarı olimpik açık yüzme havuzu, 3 adet çocuk parkı, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, spor merkezi, sauna, kafe alanı ve bir market bulunacak.