Dekar Şehirbahçe’de İlk Etap Teslimleri Tam Zamanında Başladı

Dekar Şehirbahçe’de İlk Etap Teslimleri Tam Zamanında Başladı

Türkiye’de bahçeli ev konusunda gayrimenkul sektörünün öncüsü Dekar Yapı, İstanbul Bahçeşehir’deki Dekar Şehirbahçe’de birinci etaptaki evlerinin teslimlerine tam zamanında başladı.

 

Dekar Yapı’nın İstanbul Bahçeşehir’de hayata geçirdiği Dekar Şehirbahçe’de tam zamanında tamamlanan ilk etap, sahiplerine kavuşuyor.

Doğa dostu yaşam vizyonunu projelerine de yansıtan Dekar Yapı, doğa ile iç içe ve kaliteli evlere sahip olmayı arzu edenler için Dekar Şehirbahçe projesini hayata geçiriyor. İlk etap teslimlerine başlanan projede, Aralık ayında da ikinci etabın teslimlerine başlanacak.

Doğa ile İç İçe Huzurlu Bir Yaşam

Dekar Şehirbahçe’de 41.000 m² bir arazi üzerinde 51 blokta, 2+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklükte 181 bahçeli ev ile doğayla iç içe bir yaşam fırsatı sunuluyor. Dekar Şehirbahçe projesinden konut sahibi olanlar bahçeli bir hayatın yanı sıra birbirinden farklı imkânlar sunan sosyal hayat ile de buluşuyorlar. Projenin içerisinde açık yüzme havuzu, kafe, çocuk parkı, basketbol sahası, peyzaj havuzu ve yürüyüş yolları bulunuyor. Ayrıca her ev 2 adet kapalı otoparka sahip.

Manifesto

Ozan Öcal – 0555 870 67 77 – ozano@manifesto.tc
Mert Karagöz – 0507 789 89 27 – mert@manifesto.tc