Dekar Kıyıbahçe’de satışlar tamamlandı.

Dekar kıyıbahçe’de satışlar tamamlandı

Ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev geliştirme konusunda gayrimenkul sektörünün öncülerinden olan Dekar Yapı, Çekmeköy Ömerli’de inşa ettiği Dekar Kıyıbahçe projesinin satışlarını tamamladı.

Türkiye’de bahçeli ev denildiğinde akla ilk gelen marka olan Dekar Yapı tarafından İstanbul’un en yeşil bölgelerinden Çekmeköy-Ömerli’de inşa edilen Dekar Kıyıbahçe projesinde tüm etapların satışları tamamlandı.

Dekar Yapı’nın Anadolu Yakası’ndaki en büyük projesi olan Dekar Kıyıbahçe, satışa sunulduğu andan itibaren büyük ilgi ve beğeni gördü. Gerçek anlamda doğayla iç içe, ağaçlar ve göletlerle çevrili olarak hayata geçen projede 84 ayrı blokta toplam 244 adet bahçeli konut yer alıyor.

Dekar Kıyıbahçe, İstanbul’un ulaşım ağlarının kesiştiği Çekmeköy Ömerli’de, FSM ve YSS köprüsüne 15 dakika uzaklığı, Anadolu Yakası’ndaki iş merkezlerine ve havaalanlarına yakınlığı ile sahiplerine büyük yaşam kolaylığı sunuyor. Proje, sunduğu olanakların yanı sıra yatırımcılarına büyük getiri sağlayarak tüketici memnuniyetini de üst seviyelere taşıyor.

Manifesto
Ozan Öcal – 0555 870 67 77 – ozano@manifesto.tc
Mert Karagöz – 0507 789 89 27 – mert@manifesto.tc