Dekar Yapı’nın Beylikdüzü’ndeki Yeni Projesi Dekar Asmalı Hayat’ın Ön Satışları Başladı

Dekar Yapı’nın Beylikdüzü’ndeki Yeni Projesi Dekar Asmalı Hayat’ın Ön Satışları Başladı
Bahçeli ev konusunda akla ilk gelen isimlerden biri olan Dekar Yapı’nın yeni projesi Dekar Asmalı Hayat ile Beylikdüzü’nde değişim hızlanıyor. Bahçeli bir yaşamla, eşsiz deniz manzarasını buluşturan Dekar Asmalı Hayat projesi, 78 bin metrekarelik alan üzerinde yepyeni bir yaşam alanı sunuyor. Ön satışına başlanan 244 bahçeli evden oluşan projenin lansmanı Kasım ayında gerçekleştirilecek.
Bahçeli eve sahip olmayı hayalden gerçeğe dönüştüren ve Bahçeşehir’de Asmalı Evler, Dekar Asmalı Sokaklar ile Dekar Asmalı Bahçeler projelerini hayata geçiren Dekar Yapı, İstanbul’un gelişen yıldızı Beylikdüzü – Yakuplu’daki yeni projesi Dekar Asmalı Hayat’ın ön satışına başladı.

78 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Dekar Asmalı Hayat,  ulaşılabilir fiyatlarla deniz manzarası ile bahçeli ev konseptini birlikte sunuyor. Tek kat ya da dubleks olarak 149 ile 361 metrekare aralığında tasarlanan bahçeli evlerin ön satışlarına başlandı. 3+1, 4+1 ve 5+1 evlerden oluşan 7 tip konut ve ticari ünitelere sahip Dekar Asmalı Hayat’ta her türlü ihtiyaca göre bir bahçeli ev bulunuyor.

Ulaşım kolaylığı, havaalanına yakınlığı ve önemli karayollarının kesişme noktasında bulunan, bahçeli ev, ticari üniteler ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak Dekar Asmalı Hayat projesi ön satışın avantajlı fiyatlarından yararlanmak isteyenleri bekliyor.